100% Originálne, poctivé recenzie zákazníkov ... 4.9* Google / 5.0* Facebook

Veľmi dobré sťahovacie služby.

Google review logo 120x120 1
Laura H.

Bezproblémové presťahovanie, komunikácia a prístup na jednotku, vrelo odporúčam 👍

Google review logo 120x120 1
Jozef K.

Promptna odpoved, tranparetne jednanie a cennik, doplnene o prijemny tim stahovakov. Prestahovali nas z Cecehova do Michaloviec.

Google review logo 120x120 1
Melanka B.

Easy Peasy chalani nam priviezli nabytok kupeny v Kosiciach do nasej kancelarie v Michalovciach. Zaroven ho aj poskladali. Vsetko od pociatocnej komunikacie az po samotnu realizaciu a montaz, prebehlo hladko aj s odporucanim ako to spravit cenovo efektivnejsie.

Google review logo 120x120 1
Petra V.

Skvelý servis! Včas, žiadne meškania. Priateľský personál a manažér, ľahká komunikácia s celým tímom a pri sťahovaní maximálne pomohli (a môžem vám povedať, že sme im to neuľahčili). Dôrazne odporúčame osloviť Rustyho, ak potrebujete profesionálny servis s osobným prístupom. Náš presun z bytu do domu bol vďaka nim “Easy Peasy”!

Google review logo 120x120 1
Sandra S.
Veľmi odporúčame týchto chlapcov. Potrebovala som súrne sťahovákov a dokázali ma presťahovať na poslednú chvíľu, za čo som veľmi vďačná. Boli veľmi profesionálni a načas. Sú fit a svoju prácu zvládli bez akýchkoľvek drám. Pri ďalšom sťahovaní ich určite využijem. Ďakujem chlapci!
Google review logo 120x120 1
SylviaReferencia z pôsobenia v zahraničí
Andy a Lachie boli skvelí. Prišli načas a presťahovali ma v rekordne krátkom čase. Naozaj príjemný a nestresujúci zážitok. Vďaka!
Google review logo 120x120 1
Martin B.Referencia z pôsobenia v zahraničí
Som rada, že som si zarezervovala som si sťahovanie s Easy Peasy. Sťahovať sa sama bolo stresujúce, ale Andy a Shaun boli milí a všetko zvládli hladko. Dorazili presne o 8:00, ako povedali, a všetko dokončili do 3 hodín. Na prvom mieste sa museli vysporiadať s 3 schodmi a na druhom mieste s komplikovaným parkovaním, ale všetko zvládli. Dúfajme, že sa čoskoro nebudem sťahovať opäť, ale ak áno, určite to bude s Easy Peasy.
Google review logo 120x120 1
Nikola S.Referencia z pôsobenia v zahraničí
Potreboval som pomôcť so sťahovaním našej kancelárie na st kilda road. Rusty prišiel v ten istý deň, keď som zavolal do kancelárie, aby som posúdil našu situáciu. Rusty nás presťahoval svojími dvoma veľkými sťahovacími autami so šiestimi sťahovákmi.
Google review logo 120x120 1
Alex M.Referencia z pôsobenia v zahraničí

Easy Peasy presťahovali nábytok z nášho bytu v Elwoode do Hamptonu. Toto bola moja najlepšia skúsenosť so sťahovacou firmou, a to som ich mal veľa. Vďaka!

Facebook review 120x120 1
Stefan M.
Počas lockdownu sa presťahovali lokálne v juhovýchodnom Melbourne. Museli sme tiež na poslednú chvíľu uložiť naše veci do skladu Easy Peasy a tí nemohli byť ústretovejší! Žaneta v kancelárii a chlapci na kamióne odviedli vynikajúcu prácu!!
Google review logo 120x120 1
Lukáš K.Referencia z pôsobenia v zahraničí

Potrebujeme vašu recenziu!

Dajte nám vedieť, ako ste boli spokojní! Google a Facebook recenzie sú pre naše fungovanie kľúčové.
Stahovanie bytov a domov