Samosťahovanie - svojpomocné sťahovanie

Chcete sa presťahovať vo vlastnej réžii a hľadáte dodávku/nákladné auto?

Prenajmeme vám sťahovacie auto aj so šoférom a môžete sa presťahovať.

Sme sťahovacia firma s najlepším hodnotením zákazníkov (4.9* Google / 5.0* Facebook) a medzinárodnými skúsenosťami.

Samostahovanie - prestahujte sa svojpomocne

Objednajte si auto a šoféra

Objednajte si auto a šoféra

Sťahovanie bytu či domu svojpomocne

Sťahovanie vo vlastnej réžii je na Slovensku stále veľmi populárne. Ak máte pomocníkov a trúfate si preniesť všetky veci sami, objednajte si od nás len sťahovacie auto so šoférom. Je to jednoduché!

Vysťahovanie bytu či rodinného domu

Pristavíme vám sťahovacie auto v dohodnutom čase. Môžete ho začať nakladať nábytkom, krabicami a vecami, ktoré budeme sťahovať. Po naložení vám šofér prevezie veci do novej lokality.

Nasťahovanie sa do nového domova

Po pristavení sťahovacieho auta v destinácii môžete začať s jeho vykladaním. Pozor, pri tejto službe nie je v cene pomoc vodiča – v tomto prípade ste sťahovákmi vy.

Sťahovanie s Easy Peasy

Predsa len si nie ste istí, že namáhanie sa s ťažkými bremenami stojí za ušetrené eurá? Pomôžeme vám jednoducho a rýchlo presťahovať celú domácnosť. Pozrite si našu službu sťahovania bytov a domov.

Cenník samosťahovania

Pozrite si cenník prenájmu sťahovacieho auta so šoférom

- minimálna sadzba za sťahovanie je 2 hodiny
- kilometrovné mimo mesta  0,75 EUR/km sa účtuje od výjazdu z depa po návrat do depa
- účtuje sa každých začatých 30 minút
- manipulácia šoféra v cene nieje
- cenník je informatívny. Výsledná cena zákazky závisí od mnohých faktorov ako sú poschodia, dostupnosť výťahu, ťažké bremená, vzdialenosti atď.
- pri dlhodobej spolupráci možná zľava
- príplatok za štátne sviatky a za prácu v čase 20:00 - 7:00 + 50%
- pri poskytovaní cenovej ponuky sa vyžaduje uviesť pravdivé informácie, inak sa výsledná cena od cenovej ponuky môže výrazne líšiť

- objednávku je možné zrušiť maximálne 48 hodín pred plánovaným dodaním objednávky. V prípade zrušenia objednávky menej ako 48 hodín pred jej dodaním, sa účtuje storno poplatok 100 EUR.
- uvedené ceny sú bez DPH

Naši sťahováci v akcii

Úspešne sme presťahovali stovky bytov a domov a našich fešákov-sťahovákov už (takmer) nič neprekvapí. Ak sa predsa rozhodnete, že lepšie ako samosťahovanie bude nechať sa preťahovať našimi chlapcami, vaše sťahovanie môže vyzerať aj takto – Easy Peasy!

Prečo si vybrať Easy Peasy Sťahovanie

Kvalitné služby, férové ceny, medzinárodné skúsenosti a omnoho viac – uľahčíme vám sťahovanie bytu či domu tak, že bude pre vás (takmer) zážitkom

Chcete prekonzultovať vaše požiadavky na samosťahovanie?

ZAVOLAJTE RASŤOVI

Kde vás môžeme presťahovať

Máme depo v Košiciach a Prešove a operujeme primárne na východnom Slovensku. V prípade potreby však dokážeme zabezpečiť aj sťahovanie bytu či domu a prepravu v rámci SR.

Čo hovoria zákazníci našej sťahovky

Rasti a jeho tím presťahovali tisíce zákazníkov a rodín doma a v zahraniči. Veríme, že získame rýchlo desiatky pozitívnych hodnotení aj v SR, zatiaľ zobrazujeme aj niektoré zo stoviek 5* hodnotení našej prevádzky v Melbourne