Sťahovanie bytov a rodinných domov

Sťahovacia firma s najlepším hodnotením zákazníkov (4.9* Google / 5.0* Facebook) a medzinárodnými skúsenosťami už aj na Slovensku.

Presťahujeme vás do nového bytu či rodinného domu. Rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny.

Jednoduche stahovanie bytov a domov

Bezplatná cenová ponuka

Bezplatná cenová ponuka

Sťahovanie domácnosti - v pohode a bez starostí

Ak ste sa zvykli sťahovať sami, určite si pamätáte, že to nebolo jednoduché. Tentoraz skúste niečo iné a presťahujte sa Easy Peasy!

Sťahovanie do nového bytu

So sťahovaním bytov máme dlhoročné skúsenosti. Neprekvapia nás schody, malý výťah, úzke vstupné dvere či iné nepredvídateľné ťažkosti. Zverte sťahovanie svojho bytu v Košiciach, Prešove či okolí profesionálom.

Sťahovanie do nového domu

Ak sa sťahujete do rodinného domu v Košiciach, Prešove, Michalovciach, Trebišove či okolí, prenechajte starosti nám. Ušetrite čas a energiu presťahujte sa bez stresu. So sťahovaním domu vám radi pomôžeme.

Profesionálne sťahovanie domácností

Pomôžeme vám jednoducho a rýchlo presťahovať celú domácnosť. Pozrite si naše doplnkové služby ako napríklad balenie, vybaľovanie, montáž a demontáž nábytku či vypratávanie domov.

Cenník sťahovania bytov a domov

Cena za sťahovanie závisí od veľkosti dodávky a počtu sťahovákov. Vyberte si alebo požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku, kde vám navrhneme ideálne riešenie.

- minimálna sadzba za sťahovanie je 2 hodiny
- stojné 0 EUR
- kilometrovné mimo mesta 0,75 EUR/km sa účtuje od výjazdu z depa po návrat do depa
- cena za sťahovanie sa účtuje od príchodu na nakládku až po odchod z vykládky
- chlap navyše 10 EUR/hod
- účtuje sa každých začatých 30 minút
- cenník je informatívny. Výsledná cena zákazky závisí od mnohých faktorov ako sú poschodie, dostupnosť výťahu, ťažké bremená, vzdialenosti atď.
- príplatok za štátne sviatky a
 za prácu v čase 20:00 - 7:00 + 50%
- pri dlhodobej spolupráci možná zľava
- pri poskytovaní cenovej ponuky sa požaduje uviesť pravdivé informácie, inak sa výsledná cena od cenovej ponuky môže výrazne líšiť

- objednávku je možné zrušiť maximálne 48 hodín pred plánovaným dodaním objednávky. V prípade zrušenia objednávky menej ako 48 hodín pred jej dodaním, sa účtuje storno poplatok 100 EUR.
- uvedené ceny sú bez DPH

Orientačná cena za presťahovanie podľa veľkosti bytu resp. domu

Uvedené ceny sú orientačné. Cena závisí od náročnosti sťahovania: vzdialenosti, prístup ku vchodom, montáž demontáž, balenie, poschodia a pod.

Naši sťahováci v akcii

Úspešne sme presťahovali stovky bytov a domov a našich fešákov-sťahovákov už (takmer) nič neprekvapí

Jednoduchšie sťahovanie bytu či domu

Ponúkame komplexné služby sťahovania. Nechajte starosti na nás, sťahovanie je dosť náročné aj bez toho, aby ste sa venovali baleniu a prenášaniu ťažkých bremien.

Prečo si vybrať Easy Peasy Sťahovanie

Kvalitné služby, férové ceny, medzinárodné skúsenosti a omnoho viac – uľahčíme vám sťahovanie bytu či domu tak, že bude pre vás (takmer) zážitkom

Chcete prekonzultovať vaše požiadavky na sťahovanie?

ZAVOLAJTE RASŤOVI

Sťahovanie v rámci Slovenska

Máme depo v Košiciach a Prešove a operujeme primárne na východnom Slovensku. V prípade potreby však dokážeme zabezpečiť aj sťahovanie bytu či domu a prepravu v rámci SR.

Sťahovanie do zahraničia

Presťahujeme vás z východného Slovenska (alebo aj iných častí SR) do zahraničia – najčastejšie pomáhame zákazníkom so sťahovaním do týchto krajín a lokalít:

Čo hovoria zákazníci našej sťahovky

Rasti a jeho tím presťahovali tisíce zákazníkov a rodín doma a v zahraniči. Veríme, že získame rýchlo desiatky pozitívnych hodnotení aj v SR, zatiaľ zobrazujeme aj niektoré zo stoviek 5* hodnotení našej prevádzky v Melbourne