Sťahovanie do/z Česka? Žiadny problém!

Sme sťahovacia firma s najlepším hodnotením zákazníkov (4.9* Google / 5.0* Facebook) a medzinárodnými skúsenosťami.

Presťahujeme vás z východného Slovenska do rodinného domu či bytu v Českej republike (alebo aj z ČR na Slovensko).

Rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny.

Stahovanie do Ceska

Bezplatná cenová ponuka

Bezplatná cenová ponuka

Sťahovanie zo SR do Česka alebo z Česka do SR

Kúpili ste si nový dom v Česku a potrebujete sa presťahovať? Sťahujete sa do Českej republiky za prácou? Ponúkame sťahovacie služby z východného Slovenska do Česka a opačným smerom.  Sťahovanie SR – ČR môže aj pre vás byť Easy Peasy!

Sťahovanie do domu v Českej republike

Ak sa sťahujete do rodinného domu v pohraničnej oblasti Slovenska, v Brne, Prahe či kdekoľvek v ČR, radi vám pomôžeme. Ušetrite čas a energiu presťahujte sa bez stresu. So sťahovaním domu z východného Slovenska (Košice, Prešov, Michalovce atď.) do Česka vám radi pomôžeme.

Sťahovanie do nového bytu v Česku

Ak sa aj vy sťahujete do ČR za prácou, rodinou či kvôli iným dôvodom, starosti prenechajte nám. Zverte sťahovanie svojho bytu čo domu v Košiciach, Prešove, Bardejove, Michalovciach či okolí do bytu v Brne, Prahe či inde v Českej republike profesionálom.

Profesionálne sťahovanie domácností

Pomôžeme vám jednoducho a rýchlo presťahovať celú domácnosť do novej nehnuteľnosti v Českej republike. Pozrite si naše doplnkové služby ako napríklad balenie, vybaľovanie, montáž a demontáž nábytku či vypratávanie domov. Sťahovanie do Česka Easy Peasy!

Cenník sťahovania bytov a domov do a z Česka

Cena za sťahovanie závisí od veľkosti dodávky a počtu sťahovákov. Vyberte si alebo požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku, kde vám navrhneme ideálne riešenie.

- minimálna sadzba za sťahovanie je 2 hodiny
- stojné 0 EUR
- kilometrovné mimo mesta 0,75 EUR/km sa účtuje od výjazdu z depa po návrat do depa
- cena za sťahovanie sa účtuje od príchodu na nakládku až po odchod z vykládky
- chlap navyše 10 EUR/hod
- účtuje sa každých začatých 30 minút
- cenník je informatívny. Výsledná cena zákazky závisí od mnohých faktorov ako sú poschodie, dostupnosť výťahu, ťažké bremená, vzdialenosti atď.
- príplatok za štátne sviatky a
 za prácu v čase 20:00 - 7:00 + 50%
- pri dlhodobej spolupráci možná zľava
- pri poskytovaní cenovej ponuky sa požaduje uviesť pravdivé informácie, inak sa výsledná cena od cenovej ponuky môže výrazne líšiť

- objednávku je možné zrušiť maximálne 48 hodín pred plánovaným dodaním objednávky. V prípade zrušenia objednávky menej ako 48 hodín pred jej dodaním, sa účtuje storno poplatok 100 EUR.
- uvedené ceny sú bez DPH

Orientačná cena za presťahovanie do Česka podľa veľkosti bytu resp. domu

Uvedené ceny sú orientačné. Cena závisí od náročnosti sťahovania: vzdialenosti, prístup ku vchodom, montáž demontáž, balenie, poschodia a pod.

Sťahovanie z východu SR do Brna

Ceny sú orientačné pri využití celého sťahovacieho auta a v prípade možnosti ich dokážeme znížiť doplnením tovaru/zariadenia od tretej strany v jednom alebo druhom smere. V orientačnej cene je zahrnuté kilometrovné rátané z Košíc.

Sťahovanie z východu SR do Prahy

Ceny sú orientačné pri využití celého sťahovacieho auta a v prípade možnosti ich dokážeme znížiť doplnením tovaru/zariadenia od tretej strany v jednom alebo druhom smere. V orientačnej cene je zahrnuté kilometrovné rátané z Košíc.

Naši sťahováci v akcii

Úspešne sme presťahovali stovky bytov a domov a našich fešákov-sťahovákov už (takmer) nič neprekvapí

Jednoduchšie sťahovanie bytu či domu

Ponúkame komplexné služby sťahovania. Nechajte starosti na nás, sťahovanie je dosť náročné aj bez toho, aby ste sa venovali baleniu a prenášaniu ťažkých bremien.

Prečo si vybrať Easy Peasy Sťahovanie

Kvalitné služby, férové ceny, medzinárodné skúsenosti a omnoho viac – uľahčíme vám sťahovanie bytu či domu tak, že bude pre vás (takmer) zážitkom

Chcete prekonzultovať vaše požiadavky na sťahovanie?

ZAVOLAJTE RASŤOVI

Kam vás môžeme presťahovať

Máme depo v Košiciach a Prešove a operujeme primárne na východnom Slovensku, odkiaľ vás radi presťahujeme kamkoľvek do Českej republiky, či už do pohraničnej oblasti alebo vzdialenejších miest a obcí. V prípade potreby však dokážeme zabezpečiť aj sťahovanie bytu či domu aj z iných častí SR.

Čo hovoria zákazníci našej sťahovky

Rasti a jeho tím presťahovali tisíce zákazníkov a rodín doma a v zahraniči. Veríme, že získame rýchlo desiatky pozitívnych hodnotení aj v SR, zatiaľ zobrazujeme aj niektoré zo stoviek 5* hodnotení našej prevádzky v Melbourne