Vypratávanie bytov a domov

Potrebujete sa zbaviť starého nábytku, prebytočných vecí, zariadenia či techniky?

V Easy Peasy si poradíme s vypratávaním bytov, domov, pivníc, povál či skladov.

Sme sťahovacia firma s najlepším hodnotením zákazníkov (4.9* Google / 5.0* Facebook) a medzinárodnými skúsenosťami.

Samostahovanie - prestahujte sa svojpomocne

Bezplatná cenová ponuka

Bezplatná cenová ponuka

Vypratávanie domácností aj obchodných priestorov

Zbavíme vás nepotrebných vecí a odpadu a zabezpečíme jeho správnu likvidáciu. Ušetrite čas, námahu a v konečnom dôsledku aj peniaze.

Vypratávanie bytov

Pomôžeme vám zbaviť sa odpadu a nepotrebných vecí z bytu aj pivnice. Vypraceme všetky priestory, odpad naložíme do auta, zabezpečíme jeho odvoz a likvidáciu.

Vypratávanie domov

Za skvelú cenu vypraceme dom v Košiciach, Prešove, Michalovciach a okolí vrátane vypratania povaly a odvozu a likvidácie odpadu. Sme špecialisti na vypratávanie starých domov.

Vypratávanie predajní a obchodných priestorov

Pomôžeme vám s vypratávaním predajne pri jej likvidácii, vrátane nákupných centier – nemáme problém pracovať aj počas nočných hodín.

Cena za vypratávanie budov a priestorov

Pozrite si ceny za vypratávanie bytov, domov a iných priestorov

- minimálna sadzba za sťahovanie je 2 hodiny
- kilometrovné mimo mesta  0,75 EUR/km sa účtuje od výjazdu z depa po návrat do depa
- účtuje sa každých začatých 30 minút
- manipulácia šoféra v cene nieje
- cenník je informatívny. Výsledná cena zákazky závisí od mnohých faktorov ako sú poschodia, dostupnosť výťahu, ťažké bremená, vzdialenosti atď.
- pri dlhodobej spolupráci možná zľava
- príplatok za štátne sviatky a za prácu v čase 20:00 - 7:00 + 50%
- pri poskytovaní cenovej ponuky sa vyžaduje uviesť pravdivé informácie, inak sa výsledná cena od cenovej ponuky môže výrazne líšiť

- objednávku je možné zrušiť maximálne 48 hodín pred plánovaným dodaním objednávky. V prípade zrušenia objednávky menej ako 48 hodín pred jej dodaním, sa účtuje storno poplatok 100 EUR.
- uvedené ceny sú bez DPH

Naši sťahováci v akcii

Úspešne sme presťahovali aj vypratali stovky bytov a domov a našich fešákov-sťahovákov už (takmer) nič neprekvapí. Vypratanie domácnosti či obchodných priestorov nechajte na našich chlapov. Vypratávanie priestorov tak môže byť aj pre vás Easy Peasy!

Prečo vypratávanie s Easy Peasy?

Kvalitné služby, férové ceny, medzinárodné skúsenosti a omnoho viac – prenechajte vypratávanie bytu či domu na nás, o všetok sa postaráme

Chcete prekonzultovať vaše požiadavky na vypratávanie?

ZAVOLAJTE RASŤOVI

Kde vám môžeme pomôcť

Máme depo v Košiciach a Prešove a operujeme primárne na východnom Slovensku. V prípade potreby však dokážeme zabezpečiť aj vypratanie bytu či domu v iných mestách východného Slovenska.

Čo hovoria zákazníci našej sťahovky

Rasti a jeho tím presťahovali tisíce zákazníkov a rodín doma a v zahraniči. Veríme, že získame rýchlo desiatky pozitívnych hodnotení aj v SR, zatiaľ zobrazujeme aj niektoré zo stoviek 5* hodnotení našej prevádzky v Melbourne